Naše story

slider-test-1slider-test-1-small

Bittersweet Paris

Založili jsme BITTERSWEET PARIS s jednoduchým, přesto odvážným cílem – udělat náš svět barevnějším a zábavnějším.

Přišli jsme na to, že nejlepším způsobem jak tuto misi můžeme splnit je poskytnout Vám oblečení, po kterém jste vždy toužili, ale nebylo možné jej nikde sehnat.

Ihned po několika prvních prodaných kouscích nám bylo jasné, že tohle je ta správná cesta. Viděli jsme, jak šťastné Vás naše oblečení dělá a chtěli jsme ho do budoucna udělat ještě lepším. Naším zaměřením se stala unikátnost produktu. Chtěli jsme tak vytvořit něco, co Vás doplní v důležitých momentech Vašeho života a nejen to – chtěli jsme též vytvořit něco, co tyto momenty ozvláštní a udělá je příjemnějšími.

Důležitá věc, která podle nás chybí značkám příbuzného stylu a cenové relace, je kvalita. Máme po krk oblečení, které se sepere nebo zničí po několika použitích. Myslíme si, že kvalita a podmínky, za kterých je vyráběno cenově dostupné oblečení, je vážným problémem v módním průmyslu a my se mu rozhodli čelit. Zboží, které kupujete od nás je ručně vyrobeno v Evropě z těch nejkvalitnějších materiálů. Při šití našeho oblečení nepoužíváme levnou pracovní sílu z Asijských zemí. Dostává se Vám ručně odvedené práce od profesionálů z Evropy.

Vidíme BITTERSWEET PARIS jako značku oblečení, která se snaží dát streetwearové módě zcela nový nádech a vzít ji do doposud neznámých končin. Máme nespočet nápadů, které jsou zatím příliš odvážné. Buďte si ale jisti, že díky nim o nás ještě hodně uslyšíte.

V současnosti se BITTERSWEET PARIS specializuje na neokoukané, energií napumpované, mladistvé oblečení a doplňky, které jsou přímo předurčené k boji proti každodenní šedi, jakou vídáme v chladných městských ulicích.

Toto oblečení je charakteristické svými nekompromisními designy plnými života a pop-kulturními odkazy. Díky použití těch nejkvalitnějších materiálů se značce podařilo zvětšit svůj výrobní objem a získat si důvěru lidí po celém světě téměř raketovou rychlostí. Lidé nosí oblečení BITTERSWEET PARIS, aby lépe zvýraznili svůj postoj k životu a unikátní osobnost.

Srdečně věříme, že způsob vidění světa, ve kterém žijeme a způsob, jakým ho chceme měnit k lepšímu je podobný tomu Vašemu, a že naše oblečení pro Vás bude znamenat tolik jako znamená pro nás.

Bittersweet Paris Team

Aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.